Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD YÖNETİMİNDEN ACIBADEM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Etkinlikler

SMD YÖNETİMİNDEN ACIBADEM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

SMD YÖNETİMİNDEN ACIBADEM’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu, Ankara’da yeni hizmete açılan Acıbadem Hastanesi’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Genel Başkan Yardımcısı Hatice Pala Kaya, Genel Sekreter Selma Bıyıklı Adabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sema Akbaş, Nursel Dilek ile Doruk Çakar’dan oluşan SMD Heyeti, Acıbadem Hastane Direktörü Dr. Fatma Sar ve Başhekim Dr. Adil Tanık ve Kurumsal İletişim Uzmanı Meltem Yılmaz ile görüştü.

Acıbadem yönetimi SMD Yönetim Kurulu’na hastane hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sonunda SMD Yönetim Kurulu, hastane yönetimiyle birlikte hastaneyi dolaştı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BESLENME ÇALIŞTAYINA KATILDIK

Türkiye sağlık ve beslenme hareketli hayat programı çalıştayı tamamlandı. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından organize edilen çalıştayın açılış konuşmasını Bakanlık Müsteşarı Elif Güler Kazancı yaptı. 2 gün süren çalıştayada, sağlıklı beslenme konusunda özellikle çocuk ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar ele alındı. Bu konuda kamu, özel sektör ve medyanın rolünün ele alındığı çalıştaya, hekimler, akademisyenler, kamu kurumlarından temsilcileri katıldı. Çalıştaya Sağlık Muhabirleri Derneği'ni temsilen DORUK ÇAKAR katıldı.

DEVAMI

SMD Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayında

İçişleri Bakanlığı himayesinde Sağlık Dernekleri Federasyonu'nun düzenlediği 'Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı'nda, Sağlık Muhabirleri Derneği'nin görüşlerini SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan ve SMD Yönetim Kurulu Üyesi Neslihan Can sosyal paydaşlarımıza iletti.

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi