Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD ÜYELERİNİN SAĞLIĞI LOKMAN HEKİM’E EMANET

Haberler

SMD ÜYELERİNİN SAĞLIĞI LOKMAN HEKİM’E EMANET

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu ve üyeleri ile Lokman Hekim Hastaneleri yönetimi Çiçek Lokantası’nda düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemeğe, Lokman Hekim Hastaneleri Genel Müdürü İrfan Güvendi, Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Mehmet Altuğ, Lokman Hekim Etlik Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Necmettin Din, Lokman Hekim Sincan Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Celil Göçer, Lokman Hekim Hastaneleri Mali İşler Direktörü Süleyman Alper İnceöz, SMD Yönetim Kurulu, SMD Yüksek İstişare Kurulu üyeleri ve SMD üyeleri katıldı.

Lokman Hekim Hastaneleri Genel Müdürü İrfan Güvendi ve SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Özel Hizmet Protokolü’nü imzaladı.

Yemekte konuşan Lokman Hekim Hastaneleri Genel Müdürü İrfan Güvendi, Lokman Hekim Hastaneleri hakkında bilgi verdi.

Güvendi, Lokman Hekim Hastaneleri-medya ilişkisinin son yıllarda artarak geliştiğini, Lokman Hekim Hastaneleri’nin yazılı ve görsel basında en fazla yer bulan özel hastanelerin başında geldiğini belirtti.

Genel Müdür Güvendi, Lokman Hekim Hastaneleri’nin haber ve etkinliklerini medyaya taşıyan basın mensuplarına teşekkür etti ve sağlık muhabirlerine özel sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyacaklarını söyledi.

Lokman Hekim Hastaneleri ile Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) arasında imzalanan Özel Hizmet Protokolü kapsamında SMD üyelerine Şifakart hediye edildi.

Böylece SMD üyeleri Şifakart ile aldıkları hizmet karşılığında para-puan kazanacaklar, Lokman Hekim Hastaneleri’nde görevli hasta danışmanları nezaretinde sıra beklemeden en kısa sürede sağlık hizmeti alıp görevlerine devam edebilecekler. Bununla beraber SMD üyelerine birçok branşta indirim yapılacak.

Yemek sonrası SMD üyeleri ile Lokman Hekim Hastaneleri yönetimi birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi