Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD´YE ÖDÜL

Haberler

SMD´YE ÖDÜL

Sağlık Muhabirleri Derneği´ne, Bem-Bir-Sen tarafından, 10 Ocak Gazeteciler Günü´nde ´´basın–yayın kuruluşlarında sağlık alanında görev yapan medya mensuplarının örgütlenmesine hizmet eden anlayışı ve etkili bir sivil toplum kuruluşu olma yönündeki çabalarından dolayı´´ Özel Hizmet Ödülü verildi. Büyük Anadolu Otel´de dün gece yapılan törene SMD adına Genel Başkan Yusuf Ziya Erarslan, Genel Başkan Yardımcısı Hatice Pala Kaya ve Divan Başkanı Ramazan Kaya katıldı. Ödülü SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan´a Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay takdim etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi