Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD´DEN BAKAN MÜEZZİNOĞLU´NA ZİYARET

Haberler

SMD´DEN BAKAN MÜEZZİNOĞLU´NA ZİYARET

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezinoğlu´nu ziyaret ederek, Türkiye´deki sağlık haberciliği ve yayıncılığı başta olmak üzere sektörü ilgilendiren önemli konularda fikir teatrisinde bulundu.

SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Bakan Müezinoğlu´na SMD´nin çalışmaları ve projelerine ilişkin bilgi verirken, sağlık muhabirlerinin Sağlık Bakanlığı´ndan beklenti ve taleplerini dile getirdi.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezinoğlu ise ziyarette, SMD Yönetim Kurulu´nu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ´bizim çalışma arkadaşlarımız´ dediği sağlık muhabirleri ile kişisel ve kurumsal yakın ilişkiler kurmak istediklerini kaydetti.

Bakan Müezinoğlu, SMD´nin talebi üzerine yurt içi ve yurtdışı programlarına SMD´ye üye olan sağlık muhabirlerini dönüşümlü olarak davet etmekten memnuniyet duyacağını söyledi. Ziyarete SMD Genel Başkan Yardımcısı Hatice Pala Kaya, SMD Genel Saymanı Nursel Dilek, SMD Yönetim Kurulu Üyeleri Mete GeneraloğluDoruk Çakar ve Ilyas Koç´un yanısıra Sağlık Bakanlığı Basın Müşaviri Ubeydullah Yener de katıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi