Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

Sağlık Muhabirleri 1. Geleneksel Çiğ Köfte Partisi

Haberler

Sağlık Muhabirleri 1. Geleneksel Çiğ Köfte Partisi

Erzurum Dönerci Hacıbaba Restorantta yapılan etkinlik neşeli ve samimi bir atmosferde gerçekleşti. Sağlık muhabirleri ve Lokman Hekim Hastaneleri yöneticileri, SMD Divan Kurulu Başkanı ve Milli Gazete Muhabiri çiğ köfte üstadı Ramazan Kaya´nın kendi elleriyle hazırladığı çiğ köfteleri tadarak keyifli bir akşam yaşadı. 
Etkinliğe Lokman Hekim Hastaneleri Genel Müdürü Irfan Güvendi, Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Mehmet Altuğ, Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gökhan Osmanoğlu, SMD Yönetim Kurulu ve Ankara´da görev yapan sağlık muhabirleri ve gazeteci dostlarımız katıldı.
SMD olarak katkılarından ötürü Lokman Hekim Hastaneleri´ne ve Erzurum Dönerci Hacıbaba Restoran´a teşekkür ediyoruz.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi