Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

TÜRK SAĞLIK-SEN SAĞLIK VE ÇALIŞMA HAYATI MUHABİRLERİYLE BULUŞTU

Haberler

TÜRK SAĞLIK-SEN SAĞLIK VE ÇALIŞMA HAYATI MUHABİRLERİYLE BULUŞTU

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Genç, Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan, İsmail Ismail Türk ve ÜÜmit Turhan, Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurlulu ve SMD üyeleri ile çalışma hayatı muhabirleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Genel başkan Kahveci, Hemşireler Haftası nedeniyle yaptıkları Hemşire Anketinin çarpıcı sonuçlarını açıkladı. Kahveci ayrıca sağlık gündemine ilişkin sağlık muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi