Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD İSTANBUL ETKİNLİĞİ

Haberler

SMD İSTANBUL ETKİNLİĞİ

İstanbullular dahil, hem yurt içi hem de yurt dışından yelken yarışı tutkunlarının ve yarışçılarının heyecanla beklediği,  “Alvimedica Cup’ışalım mı?” Yelken Yarışları, 13 Eylül’de yapıldı. Girişimsel kardiyoloji alanında yeni nesil medikal cihaz- sağlık teknolojilerini dünyada 55’i aşkın ülkede sunan Alvimedica’nın ana sponsorluğunu üstlendiği “Alvimedica Cup’ışalım mı?”da dereceye girenlerin ödülleri, 18 Eylül’de, Sortie’de düzenlenen özel gecede törenle verildi.

Sağlık Muhabileri Derneği (SMD) Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Genel Başkan Yardımsı Hatice Pala Kaya, Genel Sekreter Selma Bıyıklı Adabaş, SMD Yönetim Kurulu Üyeleri Nursel Dilek Manavbaşı, Mete Generaloğlu, İlyas Koç ve SMD üyeleri ile SMD´nin çeştili kurullarında görev yapan arkadaşlarımız Alvimedica´nın daveti üzerine geceye katıldı.

SMD üyeleri, Alvimedica CEO Dr. Cem Bozkurt ve Pazarlama Departmanı Yöneticisi Şehnaz Vartanyan ve Alvimedica Yönetim Kurulu Üyesi İshak Alaton’un katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısına katıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi