Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

Kızılay Başkanı Akar SMD üyeleriyle bir araya geldi

Haberler

Kızılay Başkanı Akar SMD üyeleriyle bir araya geldi

Kan bağışı konusunda önemli mesafeler kat eden ve Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını karşılamak için çalışan, TÜRKÖK projesi ile kemik iliği bekleyen hastalara da umut olan Kızılay’ın bu alandaki çalışmalarını anlatmak için sağlık muhabirleriyle kahvaltıda bir araya gelen Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, gelecek dönem çalışmalarına ilişkin de detayları paylaştı.
 
Türk Kızılayı Orta Anadolu Kan Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıya ulusal medyadan onlarca sağlık muhabiri katıldı. Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz ile Kan Hizmetleri Genel Müdürü Nurettin Hafızoğlu da katıldı.

Sağlık Muhabirleri Derneği Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, açılış konuşmasında, nazik daveti için Başkan Akar´a teşekkür etti ve SMD hakkında bilgiler verdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi