Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SAĞLIK HABERCİLERİ PİKNİKTE BULUŞTU

Etkinlikler

SAĞLIK HABERCİLERİ PİKNİKTE BULUŞTU

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Sağlık Habercileri Pikniği’nin 4.’sü yapıldı.

Mogan Aile piknik Alanı’nda gerçekleşen etkinliğe televizyon, gazete ve haber sitelerinde görev yapan sağlık muhabirleri ve aileleri ile sağlık sektörü temsilcileri katıldı. Oldukça neşeli ve samimi bir ortamda geçen etkinlikte sağlık muhabirleri bol bol sohbet etti, ATV Offroad safari turu yaparak keyifli bir gün geçirdi.

SMD Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, bilimsel ve kültürel etkinliklerin yanısıra sosyal ve sportif etkinliklere de büyük önem verdiklerini belirterek, ‘’Son derece yoğun geçen bir yılı ve sonrasında yaşanan yorucu seçim maratonunu geride bıraktık. Bu yıl 4.’cüsünü organize etiğimiz Sağlık Habercileri Pikniği ile yoğun iş temposu nedeniyle bir araya gelemeyen arkadaşlarımızı buluşturduk. Birlikte çok keyifli bir haftasonu yaşadık. Emeği geçen ve etkinliğe katılan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi. 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BESLENME ÇALIŞTAYINA KATILDIK

Türkiye sağlık ve beslenme hareketli hayat programı çalıştayı tamamlandı. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından organize edilen çalıştayın açılış konuşmasını Bakanlık Müsteşarı Elif Güler Kazancı yaptı. 2 gün süren çalıştayada, sağlıklı beslenme konusunda özellikle çocuk ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar ele alındı. Bu konuda kamu, özel sektör ve medyanın rolünün ele alındığı çalıştaya, hekimler, akademisyenler, kamu kurumlarından temsilcileri katıldı. Çalıştaya Sağlık Muhabirleri Derneği'ni temsilen DORUK ÇAKAR katıldı.

DEVAMI

SMD Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayında

İçişleri Bakanlığı himayesinde Sağlık Dernekleri Federasyonu'nun düzenlediği 'Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı'nda, Sağlık Muhabirleri Derneği'nin görüşlerini SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan ve SMD Yönetim Kurulu Üyesi Neslihan Can sosyal paydaşlarımıza iletti.

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi