Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD)

SMD’DEN SAĞLIK BAKANLIĞI BASIN DANIŞMANI YENER’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Haberler

SMD’DEN SAĞLIK BAKANLIĞI BASIN DANIŞMANI YENER’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, SMD Genel Başkan Yardımcısı Hatice Pala Kaya, SMD Genel Muhasibi Nursel Dilek Manavbaşı, SMD Yönetim Kurulu Üyeleri Mete Generaloğlu ve İlyas Koç, Yener’i bakanlıktaki makamında ziyaret etti.

SMD Yönetim Kurulu, pasta keserek Sağlık Bakanlığı’nda Basın Danışmanı olarak göreve yeni başlayan Ubeydullah Yener’e başarı dileklerini iletti.

SMD Genel Başkanı Yusuf Ziya Erarslan, Yener’in göreve başlamasından duydukları mutluluğu ifade ederken, ‘’Yıllarca birlikte haber kovaladığımız, aramızdan biri, haberci arkadaşımız, kardeşimiz Ubeydullah’ın Basın Danışmanı olarak atanması bizi ziyadesiyle mutlu etti. Umarım sağlık muhabirleri ile bakanlık arasındaki ilişkiler eski günlerde olduğu gibi yeniden gelişir ve güçlenir. Arkadaşımıza görevinde kalben başarılar diliyoruz. Başarılı olması için elimizden geleni yapmaya hazırız’’ diye konuştu.

Ubeydullah Yener ise yeni görevinde arkadaşları tarafından ziyaret edilmesinin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, ‘’Sağlık muhabiri arkadaşlarımız bizim hizmet yolumuzda en yakın yol arkadaşlarımızdır. Birlikte güzel çalışmalar yapacağız’’ dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Teröre sert tepki...

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda şahadete ulaşan 44 şehidimizin ve çok sayıda yaralımızın olması Türk milletini derinden üzmüştür. Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) olarak bu terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Unutulmamalıdır ki; Birliğimizi, devletimizi ve insanımızı hedef alan, milletimizi yılgınlığa sürüklemeyi amaçlayan saldırılara karşı dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Türk milletinin 15 Temmuz ve öncesinde de defaten gösterdiği cesaret ve feraset, teröre asla boyun eğmeyeceğimizin ispatıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle bir bütündür. Türk milleti kendisine yöneltilen bu alçakça saldırılar karşısında sağduyusunu, metanetini ve inancını asla kaybetmeyecektir. Vatanımızı ve birliğimizi koruyacağız ve üzerimize düşenleri yapacağız.

Şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz Türk milletine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Yönetim Kurulu

DEVAMI

SMD´den Fetö´nün Darbe Girişimine Tepki

DEVAMI

Yönetim Kurulumuz

baskan

Videolar

  • Sağlık İletişimi Sempozyumu 2016
  • Haber Ajanslarının Sağlık Haberciliğine Bakışı
  • Sağlık Haberlerinde Damgalama ve Etik
  • Basının Sağlık Haberlerine Bakış Açısı

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Etkinlik Takvimi